Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych działającym na rynku od 1996 roku. Siedziba firmy wraz z zakładem produkcyjnym mieszczą się w Nidzicy, w województwie Warmińsko-Mazurskim. Po przeszło dwudziestu latach doświadczeń śmiało możemy powiedzieć, że nasze produkty wyróżniają się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale również doskonałą funkcjonalnością opartą na ergonomicznych projektach. Efekt końcowy to zawsze wysokiej jakości mebel wykonany z najlepszych materiałów połączonych perfekcyjnym wykonaniem.

 


Starając się sprostać oczekiwaniom klientów ciągle udoskonalamy nasze produkty. W ten sposób stworzyliśmy szeroką gamę mebli tapicerowanych: zestawy 3-2-1, narożniki, komplety wersalkowe oraz sofy, które łącznie tworzą kolekcję około 40 modeli. Wysoka jakość i szeroki asortyment naszych mebli sprawiły, że współpracujemy z firmami handlowymi na terenie całej Polski oraz odbiorcami z USA, Niemiec, Rosji, Węgier, Czech i Słowacji. Sprawne zarządzanie, wysoko wykwalifikowana kadra oraz jej zaangażowanie są podstawą uzyskiwanych efektów jakościowych i handlowych. Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, stworzyliśmy meble, które są w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

 


MP to meble w różnorodnych obiciach tkaninowych oraz wielu konfiguracjach. W centrum filozofii naszej firmy stoi klient i jego zadowolenie, dlatego tworzymy meble wygodne i funkcjonalne. Za dnia ergonomiczne meble do siedzenia, nocą duże i niezwykle wygodne miejsca do spania. Nasi klienci, dzięki oferowanym im dodatkowym opcjom, mają możliwość sami stworzyć swój własny, niepowtarzalny mebel. Ozdobne szycie, szeroka gama kolorów elementów drewnianych, chromowane nóżki, mogą dodatkowo urozmaicić efekt wizualny. Z kolei opcje boku z półką pod laptop, drewnianą nakładką na bok, gazetownik, bądź zagłówki, poprawiają walory funkcjonalne naszych produktów. Nasze meble systemowe, sofy, fotele, pufy oraz wersalki tworzone
z niezwykłą dokładnością i precyzją, aby zapewnić im długą żywotność, a klientom bezawaryjne użytkowanie.

 


Meble to nie tylko element dekoracyjny wnętrz. To przede wszystkim stały uczestnik naszego codziennego życia. Dzięki nim spędzony w domu czas może być relaksujący po całym dniu pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby życie było wygodne.
Żyj wygodnie!